Stjärna Star Trading Firework 80L Hängande
fr.132 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Firework 80L Hängande
132 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker hängande dekoration i silver med små LED-ljuskällor som ger en lyser fint. Underbar dekoration för alla tillfällen så som jul, helger och fester. Dekorationen är 16 cm och har 80 LED-ljuskällor. Passar utmärkt som förnsterdekoration.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker hängande dekoration i silver med små LED-ljuskällor som ger en lyser fint. Underbar dekoration för alla tillfällen så som jul, helger och fester. Dekorationen är 16 cm och har 80 LED-ljuskällor. Passar utmärkt som förnsterdekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Silver, Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,5, 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Höjd | 160 mm |
| Vikt | 0,08 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 160 mm |
| Djup | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| Typ | Hängande Dekoration, Ljusdekoration |
| Serie | Firework, Firework® |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Effekt/prestanda | 0,5, 0,06 W |
| Diameter | 16 cm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 44, 56 lumen |
