Stjärna Star Trading Firework 80L HängandeSvart
Rek. pris 169 kr
159 kr
132 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Firework 80L Hängande
Svart
132 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker hängande dekoration i silver med små LED-ljuskällor som ger en lyser fint. Underbar dekoration för alla tillfällen så som jul, helger och fester. Dekorationen är 16 cm och har 80 LED-ljuskällor. Passar utmärkt som förnsterdekoration.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker hängande dekoration i silver med små LED-ljuskällor som ger en lyser fint. Underbar dekoration för alla tillfällen så som jul, helger och fester. Dekorationen är 16 cm och har 80 LED-ljuskällor. Passar utmärkt som förnsterdekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 710-14-1 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Serie | Firework |
| Ljusflöde | 44 lumen |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Höjd | 160 mm |
| Vikt | 0,08 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 160 mm |
| Djup | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482060136 |
