Stjärna Star Trading på Fot Mixa
Rek. pris 189 kr
fr.168 kr
Se priset!
Välj variant

på Fot Mixa
168 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Liten och nätt stjärna på svart fot. 1,8 m kabel med brytare.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå, Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Plaststjärna |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Mixa |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 500 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,36 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 340 mm |
| Djup | 140 mm |


