Stjärna Star Trading på Fot MixaGrå
239 kr
189 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå

på Fot Mixa
Grå
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Liten och nätt stjärna på svart fot. 1,8 m kabel med brytare.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 233-26 |
| Färg | Grå |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,36 kg |
| Bredd | 340 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Mixa |
| Typ | Plaststjärna |
| EAN-nr | 7391482056948 |




