Tärnljus Gnosjö Konstsmide Guld
39 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Guldfärgat tärnljus från Gnosjö Konstsmide. Drivs av 1xAA batteri.
Recensioner
Sandra AVerifierad köpare
för 2 år sedanHelt ok, men glödlampan hamnar lätt snett.
+ Ok produkt
- Lampan hamnar snett
Isabella HVerifierad köpare
för 5 år sedanPrisvärda och fina!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1090-800 |
| Färg | Guld |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,4 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 180 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Tärnljus |
| Vikt | 0,022 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301090808 |


