Toppstjärna Star Trading Flinga
Rek. pris 159 kr
fr.109 kr
Se priset!
Välj variant

Flinga
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna med metallspiral, fäst stjärnan på grantoppen och du har en fantastisk juldekoration. Monteras enkelt ihop, en magnet håller ihop stjärnan och sedan är det bara att placera den på metallpinnen. Dekorera med ljusslingan som följer med i förpackningen om du önskar ljus i stjärnan. Julen blir något alldeles extra med Flinga som juldekoration i granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med metallspiral, fäst stjärnan på grantoppen och du har en fantastisk juldekoration. Monteras enkelt ihop, en magnet håller ihop stjärnan och sedan är det bara att placera den på metallpinnen. Dekorera med ljusslingan som följer med i förpackningen om du önskar ljus i stjärnan. Julen blir något alldeles extra med Flinga som juldekoration i granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Guld, Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Toppstjärna |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 430 mm |
| Vikt | 0,12 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Serie | Flinga |
| Djup | 40 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Sensor | Nej |
