Toppstjärna Star Trading Isa 3DVit
Lägsta totalpris 138:-
69 kr/st
Isa 3D
Vit
2 st / 138 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna med metallspiral, fäst stjärnan i grantoppen och du har en fantastisk juldekoration. Monteras enkelt ihop, en liten klämma håller ihop stjärnan och sedan är det bara att placera den på metallpinnen. Julen blir något alldeles extra med Flinga som juldekoration i granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med metallspiral, fäst stjärnan i grantoppen och du har en fantastisk juldekoration. Monteras enkelt ihop, en liten klämma håller ihop stjärnan och sedan är det bara att placera den på metallpinnen. Julen blir något alldeles extra med Flinga som juldekoration i granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 503-10 |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Toppstjärna |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 330 mm |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 210 mm |
| Serie | Isa |
| Djup | 55 mm |
| Diameter | 210 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482055613 |





