Toppstjärna Star Trading Topsy Guld
Rek. pris 229 kr
205 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
54 kr
Topsy Guld
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toppstjärna Star Trading Topsy Guld är en stilren toppstjärna med 3D-effekt och varmvitt sken som passar perfekt på julgranen. Den är batteridriven med klämma för enkel montering på julgranen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Toppstjärna Star Trading Topsy Guld är en stilren toppstjärna med 3D-effekt och varmvitt sken som passar perfekt på julgranen. Den är batteridriven med klämma för enkel montering på julgranen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 089-90 |
| Färg | Mässing |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Ström | 0,02 A |
| Spänning | 4,5 V |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 275 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Topsy |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Produkttyp | Toppstjärna |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 255 mm |
| EAN-nr | 7391482050304 |

