Toppstjärna Star Trading Topsy Stjärna
Rek. pris 229 kr
219 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
54 kr
Topsy Stjärna
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilren toppstjärna med varmvitt sken som passar perfekt på julgranen. Batteridriven med klämma för enkel montering på julgranen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren toppstjärna med varmvitt sken som passar perfekt på julgranen. Batteridriven med klämma för enkel montering på julgranen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 089-92 |
| Färg | Guld |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast, Metall |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Topsy |
| Antal Ljuskällor | 28 st |
| Produkttyp | Toppstjärna |
| Bredd | 23 mm |
| EAN-nr | 7391482044907 |

