Toppstjärna Star Trading Topsy
39 kr
22 krSpara 44 %Kampanj

Topsy
22 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker toppstjärna som placeras ovanpå ett granljus. Toppstjärnan skapar ett mysigt sken och bildar härlig stämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker toppstjärna som placeras ovanpå ett granljus. Toppstjärnan skapar ett mysigt sken och bildar härlig stämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 089-96 |
| Färg | Transparent |
| Produkttyp | Toppstjärna |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 14 cm |
| Serie | Topsy |
| Höjd | 14 cm |
| Djup | 4 cm |
| Diameter | 14 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482089960 |


