Utomhusdekoration Star Trading Barlumi Garden Ring Outdoor
fr.284 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Barlumi Garden Ring Outdoor
284 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utomhusdekoration Star Trading Barlumi Garden Ring Outdoor är en dekorativ siluett som passar lika bra inomhus som utomhus under hela året. Dekorationen har LED-ljuspunkter med varmvitt sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Star Trading Barlumi Garden Ring Outdoor är en dekorativ siluett som passar lika bra inomhus som utomhus under hela året. Dekorationen har LED-ljuspunkter med varmvitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3,2 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Barlumi |
| Ström | 0,02 A |
| Djup | 10 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 80, 120 st |
| Höjd | 840, 1200 mm |
| Vikt | 0,4, 0,5 kg |
| Bredd | 400, 600 mm |
| Ljusflöde | 43 lumen, 45 lumen |
