Utomhusdekoration Star Trading Barlumi Garden Star Outdoor
Rek. pris 429 kr
fr.309 kr
Se priset!
Välj variant

Barlumi Garden Star Outdoor
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utomhusdekoration Star Trading Barlumi Garden Star Outdoor är en dekorativ siluett som passar lika bra inomhus som utomhus. Dekorationen har LED-ljuspunkter med varmvitt sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Star Trading Barlumi Garden Star Outdoor är en dekorativ siluett som passar lika bra inomhus som utomhus. Dekorationen har LED-ljuspunkter med varmvitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 3,2 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Barlumi |
| Ström | 0,02 A |
| Djup | 10 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 100, 150 st |
| Höjd | 800, 1150 mm |
| Vikt | 0,5, 0,6 kg |
| Bredd | 400, 600 mm |
| Ljusflöde | 38 lumen, 43 lumen |
