Utomhusdekoration Star Trading Foldy Stjärna
Rek. pris 569 kr
339 kr
Se priset!

Foldy Stjärna
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker utomhusdekoration för din trädgård. Lättplacerad i kruka eller på marken. 10 cm långa markpinnar i nederkant av granen som skall tryckas ner i marken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker utomhusdekoration för din trädgård. Lättplacerad i kruka eller på marken. 10 cm långa markpinnar i nederkant av granen som skall tryckas ner i marken.
Recensioner
Ann-Kristin SVerifierad köpare
för 4 månader sedanFina stjärna.. nöjd med allt.. leverans..+ produktbeskrivningen
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 807-53 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 90 st |
| Höjd | 550 mm |
| Vikt | 0,7 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Foldy |
| Djup | 600 mm |
| Ljusflöde | 283 lumen |
| EAN-nr | 7391482037619 |



