Utomhusdekoration Star Trading Foldy
Rek. pris 449 kr
fr.359 kr
Se priset!
Välj variant

Foldy
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker utomhusdekoration för din trädgård. Lättplacerad i kruka eller på marken. 10 cm långa markpinnar i nederkant av granen som skall tryckas ner i marken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker utomhusdekoration för din trädgård. Lättplacerad i kruka eller på marken. 10 cm långa markpinnar i nederkant av granen som skall tryckas ner i marken.
Recensioner
Sven ÖVerifierad köpare
för 3 månader sedanFin utedekoration som lyser upp vintermörkret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 3 m |
| Serie | Foldy |
| Antal Ljuskällor | 90, 140 st |
| Höjd | 500, 900 mm |
| Vikt | 0,5, 1,1 kg |
| Bredd | 300, 400 mm |
| Djup | 300, 400 mm |
| Ljusflöde | 278 lumen, 283 lumen |


