Utomhusdekoration Star Trading NeonStar Single
Rek. pris 209 kr
119 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
NeonStar Single
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven utomhusdekoration med LED ljus och chaser box. Perfekt dekoration för att lysa upp i mörkret och skapa en härlig atmosfär.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven utomhusdekoration med LED ljus och chaser box. Perfekt dekoration för att lysa upp i mörkret och skapa en härlig atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 857-06 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 1,5 mm |
| Höjd | 58 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | NeonStar |
| Antal Ljuskällor | 72 st |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Bredd | 22 mm |
| EAN-nr | 7391482045515 |

