Utomhusdekoration Star Trading Spiky
Rek. pris 949 kr
719 kr

Spiky
719 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration för din trädgård med 420 varmvita LED ljus. Skapar ett vackert ljussken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 807-60-1 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 4,9 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Utomhusdekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 420 st |
| Höjd | 2350 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 100 cm |
| Serie | Spiky |
| Djup | 100 cm |
| Effekt/prestanda | 4,9 W |
| Diameter | 100 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 235 cm |
| EAN-nr | 7391482060358 |


