Utomhusdekoration Star Trading Tecidy Snög LVH: 900 mm
1 059 kr

Tecidy Snög LV
H: 900 mm
1 059 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rolig juldekoration i form av en snögubbe, 90cm hög, som passar lika bra inne som ute. Vid användning utomhus, se till att placera produkten på ett skyddat ställe, tex under tak, för att bevara tygets skick. Platt förpackning för enkel förvaring.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Rolig juldekoration i form av en snögubbe, 90cm hög, som passar lika bra inne som ute. Vid användning utomhus, se till att placera produkten på ett skyddat ställe, tex under tak, för att bevara tygets skick. Platt förpackning för enkel förvaring.
Recensioner
Anne-Christine CVerifierad köpare
för 4 månader sedanLyser så fint där den står utanför ytterdörren Är riktigt nöjd med denna snögubbe
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 475-08 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 3,3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 90 st |
| Höjd | 900 mm |
| Spänning | 31 V |
| Vikt | 1,3 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 730 mm |
| Serie | Tecidy |
| Djup | 400 mm |
| Diameter | 730 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 259 lumen |
| EAN-nr | 7391482064172 |





