Utomhusdekoration Star Trading TrasselSvart, Höjd: 500 mm, Antal lampor: 150 st
Rek. pris 1 829 kr
1 316 kr
879 krSpara 33 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Svart
Höjd:
500 mm

Trassel
Svart, Höjd: 500 mm, Antal lampor: 150 st
879 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utomhusdekoration Star Trading Trassel är en utomhusdekoration som är avsedd för både inom- och utomhusbruk. Inuti dekorationen finns en LED-ljusslinga som avger ett varmvitt sken. Designad av Charlotte Falck.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Star Trading Trassel är en utomhusdekoration som är avsedd för både inom- och utomhusbruk. Inuti dekorationen finns en LED-ljusslinga som avger ett varmvitt sken. Designad av Charlotte Falck.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 802-67 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,066 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Antal Ljuskällor | 150 st |
| Höjd | 500 mm |
| Vikt | 1,59 kg |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 500 mm |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Trassel |
| Effekt/prestanda | 0,066 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482039798 |




