Utomhusdekoration Star Trading Wandy 5 st
139 kr
125 krSpara 10 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Wandy 5 st
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utomhusdekoration Star Trading Wandy 5 st är en vacker utomhusdekoration för din trädgård, med ett set om fem snöstjärnor på markspett. De är lättplacerade i kruka eller på marken och skapar ett vackert ljussken under den mörka årstiden. Dekorationen är batteridriven med timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Star Trading Wandy 5 st är en vacker utomhusdekoration för din trädgård, med ett set om fem snöstjärnor på markspett. De är lättplacerade i kruka eller på marken och skapar ett vackert ljussken under den mörka årstiden. Dekorationen är batteridriven med timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 857-26 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Wandy |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Vikt | 0,26 kg |
| Bredd | 1400 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482051516 |

