Vaxljus Gnosjö Konstsmide Ø100 LED Timer
Rek. pris 409 kr
fr.302 kr
Se priset!
Välj variant

Ø100 LED Timer
302 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med LED-belysning och timer på 4 och 8 timmar. Drivs med 2xC batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med LED-belysning och timer på 4 och 8 timmar. Drivs med 2xC batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | Vax |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 140, 160, 180, 215 mm |
