Vaxljus Gnosjö Konstsmide Tomte och Barn LED
524 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med varmvit LED och motiv av en jultomte och ett barn. Ljuset har en timer på fem timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med varmvit LED och motiv av en jultomte och ett barn. Ljuset har en timer på fem timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1892-100 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 140 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Vax |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 190 mm |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301892105 |

