Lampskärm Gnosjö Konstsmide Blomma 5 st
fr.634 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Blomma 5 st
634 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Lampskärm Gnosjö Konstsmide Blomma 5 st är ett 5-pack lampskärmar i rotting.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Natur, Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 85 mm |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Lampskärm |
| Vikt | 0,73 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |

