Lampskärm Star Trading Runde Svart
Rek. pris 289 kr
fr.195 kr
fr.137 krFrån 28 %Kampanj16 tim kvar!
Välj variant

Runde Svart
137 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svart lampskärm i konstrotting för utomhusbruk. Mixa och matcha med Star Tradings utomhusupphäng och ljuskällor. Passar lämpligast till E27-sockel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Svart lampskärm i konstrotting för utomhusbruk. Mixa och matcha med Star Tradings utomhusupphäng och ljuskällor. Passar lämpligast till E27-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Material | Plast |
| Typ | Lampskärm |
| Sockel | E27 |
| Serie | Runde |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 260, 375, 470 mm |
| Höjd | 200, 295, 320 mm |
| Djup | 260, 375, 470 mm |
| Vikt | 0,35, 0,74, 0,99 kg |



