Ändavslut Beslag Design LED-profil Blade 2-pack
fr.149 kr
fr.129 krSpara 13 %Kampanj
Välj variant

LED-profil Blade 2-pack
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ändavslut Beslag Design LED-profil Blade 2-pack är ett ändavslut till LED-profilen Blade från Beslag Design. Blade är en profil som endast är 10 mm tjock och kännetecknas av en asymmetrisk ljusprojektion som ger ett bländfritt ljus. Designad för ytmonterad installation mot vägg. Komplettera gärna profilen med monteringskit, bländskydd, LED-stripe Flexy UHE6 PW, ändavslut och drivdon för att få ett komplett paket.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ändavslut Beslag Design LED-profil Blade 2-pack är ett ändavslut till LED-profilen Blade från Beslag Design. Blade är en profil som endast är 10 mm tjock och kännetecknas av en asymmetrisk ljusprojektion som ger ett bländfritt ljus. Designad för ytmonterad installation mot vägg. Komplettera gärna profilen med monteringskit, bländskydd, LED-stripe Flexy UHE6 PW, ändavslut och drivdon för att få ett komplett paket.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Aluminium, Svart |
| Djup | 12,5 mm |
| Höjd | 14,5 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ändavslut |
| Vikt | 0,01 kg |
| Bredd | 48 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
