Koppling Beslag Design Flexy HE CH
69 kr
55 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Koppling som passar tilll LED-strip Beslag Design Flexy HE CH.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973677 |
| Färg | Vit |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Koppling |
| Vikt | 0,01 kg |
| Bredd | 13 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180015196 |

