LED-list Designlight Alu. Profil utanp.
Rek. pris 831 kr
800 kr
Se priset!

Alu. Profil utanp.
800 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Alu. Profil LED-list utanp. 20x19mm inkl. täcklock
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7507755 |
| Färg | Aluminium |
| Sockel | Integrerad LED |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | LED-list |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 2000 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 19 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | AL-U20 |
| Djup | 14 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340132802800 |

