LED-Panel Westal WLP 35W 3570Lm 3K Dot Acah Slav
6 517 kr
5 035 krSpara 23 %Kampanj

WLP 35W 3570Lm 3K Dot Acah Slav
5 035 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Panel WLP Dot 3000K ActiveAhead Nod Panel bestyckad med nod för ActiveAhead belysningsstyrning. Kopplas upp till ActiveAhead nätverket där armaturen följer andra armaturer med ActiveAhead Sensor. Tillverkad i vitlackerad aluminium bestyckad med LED. Dioderna är försänkt i två spår med linser och reflektorer som fördelar ljuset. Detta leder till en väl avbländad armatur UGR 19. Passar som allmänbelysning i offentliga miljöer. Exkl. sladdställ.
Varumärke
WestalBeskrivning
Panel WLP Dot 3000K ActiveAhead Nod Panel bestyckad med nod för ActiveAhead belysningsstyrning. Kopplas upp till ActiveAhead nätverket där armaturen följer andra armaturer med ActiveAhead Sensor. Tillverkad i vitlackerad aluminium bestyckad med LED. Dioderna är försänkt i två spår med linser och reflektorer som fördelar ljuset. Detta leder till en väl avbländad armatur UGR 19. Passar som allmänbelysning i offentliga miljöer. Exkl. sladdställ.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7024779 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| IP-Klassning | IP40 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 595 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 28 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 80 ° |
| Ljuskälla | LED (ej utbytbar) |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Utan kupa/kåpa |
| Serie | WLP |
| Produkttyp | Interiörarmatur |
| Vikt | 3,35 kg |
| Bredd | 595 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Ja |
| Ljusflöde | 3570 lumen |
| EAN-nr | 7393047237045 |


