LED-strip Beslag Design Flexy H4-3000
2 589 kr
2 069 krSpara 20 %Kampanj

Flexy H4-3000
2 069 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mycket tunn LED-strip som gör den utmärkt för infällnad i garderober, bokhyllor och skåp. Tillverkad i mjuk följsam silikon som gör att den inte behöver fästas på egen hand utan kan tryckas in i frästa spår. Kan fräsas in i spår som är 4 mm breda och har ett djup på 8 mm. Inklusive dubbla anslutningar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Mycket tunn LED-strip som gör den utmärkt för infällnad i garderober, bokhyllor och skåp. Tillverkad i mjuk följsam silikon som gör att den inte behöver fästas på egen hand utan kan tryckas in i frästa spår. Kan fräsas in i spår som är 4 mm breda och har ett djup på 8 mm. Inklusive dubbla anslutningar.
D-motion tillåter dig att välja färgtemperatur (2700K - 4000K) med en anpassad fjärrkontroll eller X-driver. Den säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973398DM |
| Färg | Vit |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Effekt/prestanda | 28,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 3000 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 4 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Led-strip |
| Vikt | 0,28 kg |
| Bredd | 8 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180021425 |

