LED-strip Beslag Design Flexy HE CH
1 929 kr
1 539 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-strip Beslag Design Flexy HE CH är flexibel och ger dig stora möjligheter till en varierad belysningsmiljö genom sina 120 dioder per meter. Detta är ett utmärkt val oavsett om du vill använda LED-stripen till dekorations- och/ eller funktionsbelysning.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
LED-strip Beslag Design Flexy HE CH är flexibel och ger dig stora möjligheter till en varierad belysningsmiljö genom sina 120 dioder per meter. Detta är ett utmärkt val oavsett om du vill använda LED-stripen till dekorations- och/ eller funktionsbelysning.
Placera LED-strippen öppet eller dolt, högt eller lågt. Endast din fantasi sätter gränserna.
Självhäftande baksida för enkel montering.
Självhäftande baksida för enkel montering.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973670 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 48 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 4 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 4 mm |
| Längd | 5000 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 100 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | LED-strip |
| Vikt | 0,14 kg |
| Bredd | 8 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180015165 |
