LED-strip Beslag Design Flexy HE6 PW PRO 31000K
fr.1 089 kr
fr.869 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Flexy LED HE6 PW PRO från Beslag Design är en LED-strip med 120 dioder per meter på ett 6 mm brett område.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Flexy LED HE6 PW PRO från Beslag Design är en LED-strip med 120 dioder per meter på ett 6 mm brett område.
Flexy LED HE6 PW PRO har 3M© självhäftande tejp och är delbar i moduler om 50 mm.
Anslutningskabel 2000 mm ingår.
Anslutningskabel 2000 mm ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 19,2, 28,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 4 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Ljusspridningsvinkel | 100 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Flexy |
| Produkttyp | LED-strip |
| Bredd | 6 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Längd | 2000, 3000 mm |
| Vikt | 0,1, 0,9 kg |
| Effekt/prestanda | 19,2 kW |
