LED-strip Beslag Design Flexy SHE6 PW PRO 5000 DC 24V/72W 3100K Vit
2 899 kr
2 319 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Flexy LED SHE6 PW PRO är en LED-strip med 180 dioder per meter på ett område som enbart är 6 mm bred. Flexy LED SHE6 PW PRO levereras med 3M© självhäftande tejp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Flexy LED SHE6 PW PRO är en LED-strip med 180 dioder per meter på ett område som enbart är 6 mm bred. Flexy LED SHE6 PW PRO levereras med 3M© självhäftande tejp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973617 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Effekt/prestanda | 72 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 4 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 6 mm |
| Längd | 5000 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | LED-strip |
| Vikt | 0,09 kg |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 72 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180018425 |
