LED-strip Designlight DB-515
Rek. pris 4 469 kr
2 126 kr
1 615 krSpara 24 %Kampanj

DB-515
1 615 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
LED strip DB-515 IP68 3000K 6 meter
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7507023 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 86,4 W |
| IP-Klassning | IP68 |
| Djup | 11 mm |
| Längd | 6000 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | DB-515 |
| Energiförbrukning | 86,4 kWh/1000h |
| Produkttyp | LED-strip |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 12 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 1000 lumen |
| Sensor | Nej |
| Energiförbrukning | 86,4 kWh/år |
| EAN-nr | 7340123803304 |

