LED-lampa Star Trading E14 ST38 Soft Glow Dimbar
59 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
LED-lampa med E14-sockel och klart glas. Färgtemperaturen är 2200K och lampan är dimmerkompatibel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 352-75 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 1,9 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 9 mA |
| Ljuskälla | ST38 |
| Typ | LED-lampa |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 88 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Vikt | 0,01 kg |
| Bredd | 38 mm |
| Serie | Soft Glow |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Djup | 38 mm |
| Effekt/prestanda | 1,9 W |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 120 lumen |
| EAN-nr | 7391482014603 |



