LED-lampa Star Trading E27 A60 Klar Dimbar 4W
Lägsta totalpris 118:-
59 kr/stSe priset!

E27 A60 Klar Dimbar 4W
2 st / 118 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
LED-lampa Star Trading E27 A60 Klar Dimbar 4W är en effektiv ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 352-24-1 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 4 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Ström | 19 mA |
| Djup | 60 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 107 mm |
| Ljuskälla | A60 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Driftkälla | El |
| Serie | Clear |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | LED-lampa |
| Vikt | 0,03 kg |
| Bredd | 60 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 470 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482050656 |


