LED-lampa Star Trading E27 G125 Soft Glow Dimbar 3,6W 2100K 320 lm
Rek. pris 119 kr
89 kr
Se priset!

E27 G125 Soft Glow Dimbar 3,6W 2100K 320 lm
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Klar LED-lampa med E27-sockel. Färgtemperaturen är 2100K och den är dimmerkompatibel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 352-54-1 |
| Bredd | 125 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| Energieffektivitet | A++ |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Ja |
| Ström | 16 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | G125 |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Material | Metall |
| Driftkälla | El |
| Serie | Soft Glow |
| Typ | LED-lampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 125 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Höjd | 182 mm |
| Ljusflöde | 320 lumen |
| Effekt | 3,6 W |
| Energiförbrukning | 3,6 kWh/1000h |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,11 kg |
| EAN-nr | 7391482050694 |

