LED-lampa Star Trading E27 G45 Low Voltage
69 kr
50 krSpara 28 %Kampanj
Förväntas åter i lager 2026-06-01
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lågvoltslampa med E27-sockel. Färgtemperaturen är 2700K. Fungerar för 12-24V.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 357-71 |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 2 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 215 mA |
| Djup | 45 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 78 mm |
| Ljuskälla | G45 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Effekt/prestanda | 2 W |
| Serie | Low Voltage |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | LED-lampa |
| Vikt | 0,019 kg |
| Bredd | 45 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 250 lumen |
| EAN-nr | 7391482029614 |


