LED-lampa Star Trading Filament E14 Soft Glow 1,3W 2100K 2-pack
Rek. pris 79 kr/st
Lägsta totalpris 148:-
74 kr/stSe priset!

Filament E14 Soft Glow 1,3W 2100K 2-pack
2 st / 148 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
2-pack klara filament LED-lampor med E14-sockel. Lampornas färgtemperaturen är 2100K.
Recensioner
Roland SVerifierad köpare
för 5 månader sedanLampor med utmärkt sken i mina adventsstjärnor
+ Perfekt produkt
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 352-60-2 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 1,3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Ström | 12 mA |
| Djup | 26 mm |
| Diameter | 26 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 58 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 1,3 W |
| Energiförbrukning | 1,3 kWh/1000h |
| Driftkälla | El |
| Serie | Soft Glow |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | LED-lampa |
| Vikt | 0,02 kg |
| Bredd | 26 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 90 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482049896 |



