LED-lampa Star Trading R7S Halo-LED 8W
149 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-lampa med R7S-sockel. Den slimmade formen gör att den passar i fler armaturer. Ljuset är behagligt varmvitt och PC-höljet är transparent. Färgtemperaturen är 2700K.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
LED-lampa med R7S-sockel. Den slimmade formen gör att den passar i fler armaturer. Ljuset är behagligt varmvitt och PC-höljet är transparent. Färgtemperaturen är 2700K.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 344-52 |
| Sockel | R7S |
| Effekt | 8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 65 mA |
| Djup | 21 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 21 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Halo-LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | LED-lampa |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 118 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 900 lumen |
| EAN-nr | 7391482029157 |
