LED-Ljuskälla Malmbergs G95 0,6W DimbarAmber
177 kr
Vald variant
Färg:
Amber
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-ljuskälla från Malmbergs. LED-belysning har många fördelar, låg energiförbrukning, inget kvicksilver, låg värmeutveckling och en lång livslängd. Kan ersätta traditionella glöd- och halogenlampor. Fri från UV- och IR-strålning, tänder direkt.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
LED-ljuskälla från Malmbergs. LED-belysning har många fördelar, låg energiförbrukning, inget kvicksilver, låg värmeutveckling och en lång livslängd. Kan ersätta traditionella glöd- och halogenlampor. Fri från UV- och IR-strålning, tänder direkt.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9983289 |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Diameter | 95 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 137 mm |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| EAN-nr | 7392529154993 |
