Ljuskälla Malmbergs LED G9 7 W
fr.79 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-ljuskälla från Malmbergs som har låg energiförbrukning, låg värmeutveckling, lång livsläng och är utan kvicksilver. Fri från UV-och IR-strålning, tänder direkt.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
LED-ljuskälla från Malmbergs som har låg energiförbrukning, låg värmeutveckling, lång livsläng och är utan kvicksilver. Fri från UV-och IR-strålning, tänder direkt.
Recensioner
Joachim WVerifierad köpare
för 1 år sedanDålig kvalitet. För stora fast de är till lamphållare från Malmberg. Dyra och måste bytas ofta
Bengt PVerifierad köpare
för 2 år sedanLite för stor
JoeVerifierad köpare
för 2 år sedanDe är jättebra i färgen. bra ljus och lätta att montera men håller tyvärr inte lång tid. Jag får byta efter ca 1 till 1,5 år.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Silver |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 7 W |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljuskälla |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Djup | 16 mm |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 2700, 4000 K |
