Reservlampa Gardenlights LED Varmvit Passar Alpha
Rek. pris 143 kr
117 kr
Se priset!

LED Varmvit Passar Alpha
117 kr
Förväntas åter i lager 2026-03-31
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Reservlampa Gardenlights LED Varmvit Passar Alpha är en reservlampa som passar trädgårdsbelysning Alpha (40 4048 6011). Med hjälp av SMD-tekniken ger lampan mer ljus, får bättre ljusspridning med mer våglängder i ljuset som ger mindre skuggor och bättre tålighet mot överspänningar.
Varumärke
GardenlightsBeskrivning
Reservlampa Gardenlights LED Varmvit Passar Alpha är en reservlampa som passar trädgårdsbelysning Alpha (40 4048 6011). Med hjälp av SMD-tekniken ger lampan mer ljus, får bättre ljusspridning med mer våglängder i ljuset som ger mindre skuggor och bättre tålighet mot överspänningar.
Egenskaper
| Varumärke | Gardenlights |
| Art.Nr. | 4011661011 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | GU5,3 |
| Effekt | 0,5 W |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljuskälla |
| Spänning | 12 V |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5907800852431 |
