Plafond Nordlux Landon SmartVit
Rek. pris 699 kr
577 kr
519 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Landon Smart
Vit
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NordluxBeskrivning
Landon Ingår i Smartlight och du kan styra den från Nordlux Smart Light app
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2110840101 |
| Färg | Vit |
| Sockel | LEDModule |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 125 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 82 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,514 kg |
| Bredd | 125 mm |
| Spänning | 240 V |
| Energieffektivitet | F |
| Ljusspridningsvinkel | 110 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 6500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metal |
| Serie | Smart |
| Produkttyp | Badrumslampa tak |
| EAN-nr | 5704924007453 |




