Spotlight Nordlux Skena Link Rondie
fr.349 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Skena Link Rondie
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spotlight Nordlux Skena Link Rondie har en rund, klassisk design med en frostad glasring som ger den en intressant ljuseffekt. Ger ett behagligt, riktat ljus. Enkel installation och justering med Nordlux Link-systemet.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Spotlight Nordlux Skena Link Rondie har en rund, klassisk design med en frostad glasring som ger den en intressant ljuseffekt. Ger ett behagligt, riktat ljus. Enkel installation och justering med Nordlux Link-systemet.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 60 mm |
| Höjd | 152 mm |
| Längd | 82 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Link |
| Produkttyp | Takspotlight |
| Vikt | 0,36 kg |
| Bredd | 60 mm |
| Sensor | Nej |
