Tillbehör Star Trading Connecta 5-pack
Rek. pris 169 kr/frp
fr.168 kr/frp
fr.87 kr/frpFrån 17 %Kampanj
Välj variant

Connecta 5-pack
87 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampskärm i plast. Avsedd för utomhusbruk. Tillbehör till kopplingsbara ljusslingan Connecta från Star Trading.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lampskärm i plast. Avsedd för utomhusbruk. Tillbehör till kopplingsbara ljusslingan Connecta från Star Trading.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart, Vit |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 205 mm |
| Serie | Connecta |
| Höjd | 4,5 mm |
| Vikt | 0,33 kg |
