Belyst Kruka Star Trading Start System 24
Rek. pris 469 kr
289 kr
Se priset!

Start System 24
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kruka som är 33 cm hög med 115 cm lång startkabel. Om du vill koppla fler System 24-produkter efter krukan så behöver du E-kontakt 490-20.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Kruka som är 33 cm hög med 115 cm lång startkabel. Om du vill koppla fler System 24-produkter efter krukan så behöver du E-kontakt 490-20.
System 24 är ett komplett system för trädgårds-, party- och julbelysning. Stamkablen i systemet ger större flexibilitet och fler kopplingsmöjligheter.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 492-43 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,062 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Typ | Dekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 330 mm |
| Vikt | 1,76 kg |
| Bredd | 360 mm |
| Serie | System 24 |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| EAN-nr | 7391482492432 |
