Bordslampa Gnosjö Konstsmide Assisi Solcell LED
Rek. pris 389 kr
fr.274 kr
fr.256 krSänkt pris!
Välj variant

Assisi Solcell LED
256 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bordslampa Gnosjö Konstsmide Assisi Solcell LED är en elegant lampa som drivs med solceller och batteri. Den är anpassd för utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Assisi Solcell LED är en elegant lampa som drivs med solceller och batteri. Den är anpassd för utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | HPLED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Plast |
| Anslutning | Batteri |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | A |
| Serie | Assisi |
| Ljustemperatur | 4500 K |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Bredd | 190 cm |
| Djup | 190 mm |
| Djup | 190 cm |
| Effekt/prestanda | 0,5 kW |
