Bordslampa Gnosjö Konstsmide Biarritz USB
fr.1 246 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Biarritz USB
1 246 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordslampa Gnosjö Konstsmide Biarritz USB är en vacker lampa som också fungerar som vas. Den har inställningsbar ljustermperatur 18000/2700/400K och är således dimbar. Denna lampa passar utmärkt på uteplatsen eller i uterummet.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Biarritz USB är en vacker lampa som också fungerar som vas. Den har inställningsbar ljustermperatur 18000/2700/400K och är således dimbar. Denna lampa passar utmärkt på uteplatsen eller i uterummet.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Guld, Mörkgrå, Rost, Silver, Svart, Vit |
| Sockel | LED |
| Effekt | 2,5 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Kollektion | Lounge |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 135 mm |
| Höjd | 205 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 1800-3000-4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stainstål |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Serie | Biarritz |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Bordslampa |
| Vikt | 0,472 kg |
| Bredd | 135 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 10-50, 10-51, 10-52, 10-53, 10-54, 10-55 lumen |
