Bordslampa Gnosjö Konstsmide Lille USB
Rek. pris 1 319 kr
fr.940 kr
Se priset!
Välj variant

Lille USB
940 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Lille USB är en dimbar lampa med USB-laddning. 2200/2700K.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Sand, Svart, Vit |
| Sockel | LED |
| Effekt | 3,5 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Kollektion | Lounge |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 360 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2200-2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 3,5 W |
| Serie | Lille |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Bordslampa |
| Vikt | 0,867 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 10-150 lumen |

