Bordslampa Gnosjö Konstsmide Lyon USB
fr.941 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Lyon USB
941 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Lyon USB är en dimbar lampa med USB-laddning. 2700/3000/4000K/RGB.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön/Grå, Sand, Terracotta |
| Sockel | LED |
| Effekt | 2,5 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Kollektion | Lounge |
| Spänning | 3,7 V |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700-3000K-4000K-RGB K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Serie | Lyon |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Bordslampa |
| Vikt | 0,567 kg |
| Bredd | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 10-120 lumen |

