Decklight Gardenlights Alpha Blå X1 LED
454 kr

Alpha Blå X1 LED
454 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Decklight Gardenlights Alpha Blå X1 LED är en decklight för utbyggnad. Den är förkopplad med cirka 1 m kabel SPT-1 före lampan samt cirka 1 m kabel efter lampan, med skruvkopplingar. Trädgårdslampan har LED (3 st ljuspunkter) 12V/0,5W. Den monteras med fjädrar som håller lampan på plats. Håltagning Ø 30 mm. Godkänd för användning under vatten (max 0,5 m), IP68.
Varumärke
GardenlightsBeskrivning
Decklight Gardenlights Alpha Blå X1 LED är en decklight för utbyggnad. Den är förkopplad med cirka 1 m kabel SPT-1 före lampan samt cirka 1 m kabel efter lampan, med skruvkopplingar. Trädgårdslampan har LED (3 st ljuspunkter) 12V/0,5W. Den monteras med fjädrar som håller lampan på plats. Håltagning Ø 30 mm. Godkänd för användning under vatten (max 0,5 m), IP68.
Egenskaper
| Varumärke | Gardenlights |
| Art.Nr. | 4040596011 |
| Färg | Stål |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| IP-Klassning | IP68 |
| Kabellängd | 1 m |
| Spänning | 12 V |
| Höjd | 46 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Alpha |
| Bredd | 44 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5907800852981 |
